Labdarības projekts "Dr.Klauns"

“Rīgas Miesnieks” atbalsta labdarības projektu “Dr. Klauns”

Līdz šā gada beigām pērkot jauno “Rīgas Miesnieks” produktu “Bērnu cīsiņi” Latvijas veikalos, 3 centi no katra pirkuma tiek ziedoti projektam “Dr. Klauns”, kas sniedz psiholoģisku atbalstu bērniem slimnīcās.

Latvijas lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums “HKScan Latvia” un tā vadošais zīmols “Rīgas Miesnieks” ar jauno produktu “Bērnu cīsiņi” organizē ziedojumu vākšanas akciju, kuras mērķis ir atbalstīt palīdzības projektu “Dr. Klauns” bērniem Latvijas slimnīcās. No 2014. gada 15. augusta, kad jaunums ievests Latvijas tirgū, līdz 31. decembrim, pērkot “Bērnu cīsiņus” 360 g iepakojumā visos Latvijas veikalos, 3 centi no katras iegādātās paciņas tiek ziedoti projekta “Dr. Klauns” atbalstam. Paciņu varēs viegli atrast veikalu plauktos pēc īpašās “Dr. Klauns” uzlīmes uz iepakojuma.

“Bērnu cīsiņi” ir jauns “Rīgas Miesnieka” augstākā labuma produkts – garda, sātīga un ātri pagatavojama gaļas maltīte, kas īpaši piemērota bērnu uzturam. “Bērnu cīsiņi” satur 75% augstvērtīgas cūkgaļas, un tiem ir samazināts sāls saturs 1.2%. Turklāt produktam pievieno jūras sāli, kurā ir organismam nepieciešamais magnijs, kālijs un kalcijs. Pats galvenais ir tas, ka “Bērnu cīsiņiem” nav pievienotas mākslīgās E-vielas.

Ziedojumu vākšanas akcija tiek īstenota kā daļa no lielāka labdarības projekta, kas notiek ar devīzi “Smiekli ārstē! Uzliec degunu un atbalsti Dr. Klaunu projektu Bērnu slimnīcā!” Projekta ietvaros ikvienam tā atbalstītājam iespējams pret ziedojumu iegādāties klauna degunu “Narvesen” tirdzniecības vietās.

“Ar šīm aktivitātēm vēlamies uzsvērt mūsu uzņēmuma AS “HKScan Latvia” un tā vadošā zīmola “Rīgas Miesnieks” sociālo atbildību, īpaši rūpes par bērniem kā mūsu nākotni un vienlaikus visneaizsargātāko sabiedrības daļu. Regulāri atbalstām dažādus labdarības projektus un aicinām to darīt arī citus Latvijas uzņēmumus,” – tā akciju raksturo AS “HKScan Latvia” Mārketinga vadītāja Juliāna Juškeviča. “Tagad, pērkot mūsu jaunos “Bērnu cīsiņus”, arī katram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja tiešā veidā atbalstīt projektu “Dr. Klauns” un iepriecināt bērnus, kas ārstējas Latvijas slimnīcās.”

“Dr. Klauns” ir sabiedriska labdarības organizācija, kuras pārstāvji dodas uz slimnīcām, lai ar medicīnas klaunādes metodēm psiholoģiski palīdzētu bērniem. Medicīnas klauni ir īpaši apmācīti profesionāļi, kas atvieglo mazo pacientu ikdienu un palīdz pārciest uzturēšanos slimnīcā, pārvarēt stresu sāpīgu procedūru laikā un uzlabot fizisko un emocionālo stāvokli. Šāda veida terapija sāka attīstīties 1986. gadā un tagad izplatīta daudzās pasaules valstīs. Latvijā pirmā Dakteru Klaunu komanda sāka darboties 2013. gadā.

Rekvizīti: Reģ.nr. 40003057228, AS Swedbank, HABALV22, LV61HABA0140803350500

AS "HKScan Latvia"
Biroja adrese: Atlasa iela 7, Rīga, LV 1026
Tālrunis: +371 67368643  |  Fakss: +371 67339180
E-pasts: miesnieks@hkscan.com
 

Pasūtījumu pieņemšana: +371 67369569
Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: 80005100
Privātuma paziņojums