• Uzņēmums
  • Ziņu telpa
  • Izveidojot „HKScan” loģistikas centru Tallinas pievārtē, radītas 105 jaunas darba vietas

Izveidojot „HKScan” loģistikas centru Tallinas pievārtē, radītas 105 jaunas darba vietas

Septembra vidū tiks uzsākta zīmolu Rakvere”,Tallegg”,Rīgas Miesnieks” unKlaipedos maistas” produktu piegāde veikaliem Baltijas valstīs no jaunāHKScan Estonia” loģistikas centra Raes pagastā Jiri, kur tiks nodarbināti 105 jauni darbinieki.

Igaunijas lielākā pārtikas ražošanas uzņēmuma HKScan Estonia” jaunais loģistikas centrs aizstās komplektēšanas centrus, kas līdz šim atradās Rakverē un Rīgā. Jaunā loģistikas centra noliktavas platība ir 9000 kvadrātmetru un to nākotnē iespējams paplašināt.

„Pateicoties jaunajam loģistikas centram, spēsim virzīties tuvāk savam mērķim – kļūt par daudzpusīgu pārtikas ražošanas uzņēmumu, kā arī apliecināt mūsu centienus korporatīvās atbildības jomā. „HKScan” ir izvirzījis mērķi līdz 2040.gadam sasniegt oglekļa neitralitāti visos ražošanas ķēdes posmos. Investīciju veikšana ražošanas attīstībā un jaunā Baltijas loģistikas centra izveidē, palīdz sasniegt izvirzītos mērķus un ir konkrēti soļi pareizajā virzienā," stāsta „HKScan” grupas vadītājs Tero Hemmila.

Pateicoties loģistikas centra izvedei Jiri, HKScan Estonia spēj ietaupīt izmaksas, kas saistītas ar produkcijas uzglabāšanu un piegādi, kā arī  būtiski samazina radīto ietekmi uz vidi. Pateicoties jaunajai atrašanās vietai, transportlīdzekļu nobraukums tiks samazināts par vismaz 400 000 kilometriem gadā. Uz ēkas ir uzstādīti saules paneļi, kas samazina no tīkla saņemtās elektroenerģijas patēriņu par aptuveni 30%, turklāt tiek ieviesta automatizēta taras mazgāšanas līnija, kuras efektivitāte vērtējama par 25% augstāk nekā līdz šim izmantotajām metodēm.

HKScan’’ izveidojot loģistikas centru Tallinas pievārtē, tiek palielināta uzņēmuma konkurētspēja un atbilstība Baltijas mazumtirdzniecības un pārtikas pakalpojumu tirgus prasībām, kur pieprasījums pēc ātrākām, kvalitatīvākām un biežākām piegādēm arvien pieaug, turklāt,  tas ir arī ievērojams ieguldījums darbinieku labklājībā, jaunajā loģistikas centrā vienlaikus radot gan ērtus, gan drošus darba apstākļus, raksturojaHKScan Baltija’’ vadītājs Juha Ruohola.

Pirmās piegādes no jaunā loģistikas centra tiks uzsāktas 2021.gada 20.septembrī.


HKScanmērķis ir kļūt par daudzpusīgu pārtikas uzņēmumu un ne vēlāk kā līdz 2040.gada beigām padarīt pārtikas ražošanu oglekļa ziņā neitrālu, sākot ar dzīvnieku audzēšanu un beidzot ar nonākšanu pie patērētājiem.HKScan darbojas Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Dānijas tirgū. Uzņēmumā tiek nodarbināti aptuveni 7000 darbinieku. Uzņēmums iemantojis plašu atpazīstamību ar zīmoliem HK, Kariniemen, Via, Scan. Pärsons,Rakvere, Tallegg un Rose. Sadarbībā ar mūsu stratēģiskajiem partneriem, mēs esam kļuvuši atpazīstami arī ar zīmoliem Kivikylän, Tamminen un Bolts. HKScan ir biržas sarakstā iekļauts uzņēmums. 2020.gadā uzņēmuma neto apgrozījums bija 1,8 miljardi eiro.

 

Papildus informācija:

Kerstina Kotkas

kerstin.kotkas@hkscan.com

HKScanBaltija komunikāciju vadītāja

+372 56646560

Rekvizīti: Reģ.nr. 40003057228, AS Swedbank, HABALV22, LV61HABA0140803350500

AS "HKScan Latvia"
Biroja adrese: Atlasa iela 7, Rīga, LV 1026
Tālrunis: +371 67368643  |  Fakss: +371 67339180
E-pasts: miesnieks@hkscan.com
 

Pasūtījumu pieņemšana: +371 67369569
Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: 80005100
Privātuma paziņojums