„Cāļa gredzeni” atzīti par labāko jauno gaļas produktu Latvijā

Katru gadu tirgus pētījumu kompānija „Nielsen” nosaka Baltijas mērogā veiksmīgākos jaunos produktus. 2020. gadā par labāko gaļas izstrādājumu Latvijā tika atzīti pārtikas uzņēmuma „HKScan” ražotie „Rīgas Miesnieka” cāļa gredzeni.

“Ideja radīt šādu jaunu produktu, kāda nav gandrīz nekur Eiropā, radās pirms diviem gadiem. Nebija vienkārši, un pagāja diezgan ilgs laiks, līdz “Cāļa gredzeni” nonāca pie patērētājiem. Veikalu plauktos tie parādījās tikai pagājušā gada jūnijā, tāpēc ir gan prieks, gan pārsteigums, ka ļoti īsā laikā jaunais, netradicionālais produkts sasniedza lieliskus pārdošanas rādītājus un tagad ir atzīts par labāko jauno gaļas produktu Latvijā,” stāsta “HKScan Latvia” pārdošanas direktors Heino Lapiņš.

„Rīgas Miesnieka” inovatīvais produkts “Cāļa gredzeni” parādījās tirdzniecībā Latvijas tirgū pagājušā gada vasarā. Produkta popularitāti var skaidrot gan ar kvalitatīvo sastāvu, gan pievilcīgo uzkodu formātu. „Cāļa gredzeni” ir maigas garšas, apaļas formas vistas filejas gredzeni zeltainā panējumā, kas ir lieliski piemēroti gan ātrai aukstajai uzkodai, gan siltai maltītei.

Starptautiskā tirgus pētījumu kompānija „Nielsen” katru gadu noskaidro aizvadītā gada labākos produktus pārtikas un citu preču kategorijās. Labākie produkti tiek noskaidroti, pamatojoties uz pārdošanas rādītājiem un patērētāju atsauksmēm.

 

Par „HKScan”

"HKScan Latvia" ir dibināts 1922.gadā un ietilpst "HKScan", kas ir viena no lielākajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs.

Mēs, HKScan, padarām dzīvi gardāku – šodien un rīt. Mūsu stratēģiskais mērķis ir kļūt par daudzpusīgu pārtikas ražošanas uzņēmumu. Mūsu gardie produkti tiek ražoti atbildīgi un ir daļa no patērētāju daudzveidīgajām maltītēm gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. HKScan darbojas aptuveni 7000 profesionāļu, kas darbā pielieto vairāk nekā 100 gadus krāto vietējās pārtikas ražošanas pieredzi. Mums, HKScan, atbildība nozīmē pastāvīgus uzlabojumu ieviešanu un konkrētu darbību veikšanu visā pārtikas ražošanas ķēdē. Programmas Zero Carbon (Nulle oglekļa) ietvaros mēs strādājam pie tā, lai līdz 2040.gada beigām panāktu oglekļa neitrālu pārtikas ražošanu - no lauku saimniecībām līdz pat patērētājiem. Mēs darbojamies Somijas, Zviedrijas, Baltijas un Dānijas tirgū. Mūsu atpazīstamāko zīmolu vidū ir zīmoli HK®, Kariniemen®, Via®, Scan®, Pärsons®, Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks® un Rose™. Pateicoties mūsu stratēģiskajiem partneriem, mēs esam atpazīstami arī ar zīmoliem Kivikylän®, Tamminen® un Boltsi. HKScan ir biržas sarakstā iekļauts uzņēmums. 2020.gadā mūsu tīrie pārdošanas ieņēmumi sasniedza gandrīz 1,8 miljardus EUR. 

Rekvizīti: Reģ.nr. 40003057228, AS Swedbank, HABALV22, LV61HABA0140803350500

AS "HKScan Latvia"
Biroja adrese: Atlasa iela 7, Rīga, LV 1026
Tālrunis: +371 67368643  |  Fakss: +371 67339180
E-pasts: miesnieks@hkscan.com
 

Pasūtījumu pieņemšana: +371 67369569
Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: 80005100
Privātuma paziņojums