Mūsu vērtības

HKScan ir Ziemeļvalstu gaļas produktu un pārtikas uzņēmums. Mēs nodarbinām vairāk nekā 7300 profesionālu darbinieku un apkalpojam pasaules prasīgākos klientus, nodrošinot kvalitāti visā produkcijas ķēdē— no fermas līdz maltītei. HKScan ražo, izplata un pārdod atbildīgi ražotus augstas kvalitātes produktus no cūkgaļas, liellopu gaļas, mājputnu un jēra gaļas, kā arī desu izstrādājumus un gatavās maltītes zem spēcīgiem zīmoliem, tostarp HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® un Tallegg®. Mūsu klienti ir mazumtirgotāji, pārtikas pakalpojumu sniedzēji, rūpniecības un eksporta nozares uzņēmumi. Mūsu iekšējā tirgū ietilpst Somija, Zviedrija, Dānija un Baltijas valstis.

Mēs eksportējam preces uz vairāk nekā 50 valstīm. 2017. gadā HKScan neto pārdošanas ienākumi bija aptuveni 1,8 miljardi EUR, kas apliecina, ka esam viens no Eiropas vadošajiem gaļas produktu un pārtikas uzņēmumiem.

 

 • Misija

  Būt līderim – tas nozīmē uzņemties atbildību. Jo citi pielāgojas mūsu izvirzītajiem standartiem. Tieši tāpēc, kopjot tradīcijas, pastāvīgi modernizējot ražošanu un pilnveidojot gaļas apstrādes tehnoloģijas, mēs rūpējamies par visiem Latvijas iedzīvotājiem.

 • Vīzija

  Uzņēmumā notiek nepārtraukta attīstība: ir radīti jauni produkti un produktu grupas, atvērti jauni cehi un ievērojami audzis strādājošo skaits. Tam tā jāpaliek. Jo gan ikdienā, gan svētku reizēs mēs visi vēlamies celt galdā kvalitatīvus un daudzveidīgus gaļas ēdienus.

 • Kvalitāte

  Mēs rūpējamies par saviem tuviniekiem un zinām, ka arī mūsu pircēji to dara. Tāpēc viss, kas top uzņēmumā „HKScan Latvia”, ir gatavots arī īpašu uzmanību un mīlestību, liekot lietā mūsu meistaru ilggadējo pieredzi, izmantojot visaugstākās kvalitātes izejvielas un mūsdienīgākās ražošanas metodes. 

 • Vide

  Lai samazinātu mūsu darbības ietekmi uz vidi, izmantojam izmērāmus uzlabojumus, daļēji samazinot resursu patēriņu, pilnvērtīgāk izmantojot materiālus, samazinot emisijas gaisā, zemē un ūdenī. Cik vien iespējams, samazinām ķīmisko līdzekļu patēriņu. Uzņēmums strādā saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, normatīvajiem aktiem un citām saistošām prasībām, kas attiecās uz Vides pārvaldības sistēmu, kā arī sadarbojamies ar valsts iestādēm un organizācijām, lai nodrošinātu, ka uzņēmuma darbība atbilst mērķiem sabiedrībā.Nepārtraukti uzlabojam Vides pārvaldības sistēmu, lai panāktu pēc iespējas mazāku negatīvu ietekmi uz vidi. Uzņēmuma vadība atbalsta un nodrošina Vides pārvaldības sistēmas efektivitāti un tās atbilstību mūsdienu standartu prasībām.

Rekvizīti: Reģ.nr. 40003057228, AS Swedbank, HABALV22, LV61HABA0140803350500

AS "HKScan Latvia"
Biroja adrese: Atlasa iela 7, Rīga, LV 1026
Tālrunis: +371 67368643  |  Fakss: +371 67339180
E-pasts: miesnieks@hkscan.com
 

Pasūtījumu pieņemšana: +371 67369569
Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: 80005100
Privātuma paziņojums