Mūsu vērtības

HKScan ir vadošais Ziemeļvalstu gaļas eksperts. Mēs ražojam un pārdodam augstas kvalitātes atbildīgi ražotu cūkas, liellopa, vistas un jēra gaļas produktus, pārstrādātu gaļu un ērti pagatavojamus ēdienus zem spēcīgiem zīmoliem. Mūsu klienti ir mazumtirdzniecības, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, rūpniecības un eksporta nozares. Mūsu mājas tirgi ietver Somiju, Zviedriju, Dāniju un Baltiju. Mēs eksportējam mūsu produkciju uz gandrīz 50 valstīm. 2015. gadā HKScan neto apgrozījums bija aptuveni 1.9 milijardi EUR un nodarbināti tika ~7 400 darbinieki.

 • Misija

  Būt līderim – tas nozīmē uzņemties atbildību. Jo citi pielāgojas mūsu izvirzītajiem standartiem. Tieši tāpēc, kopjot tradīcijas, pastāvīgi modernizējot ražošanu un pilnveidojot gaļas apstrādes tehnoloģijas, mēs rūpējamies par visiem Latvijas iedzīvotājiem.

 • Vīzija

  Uzņēmumā notiek nepārtraukta attīstība: ir radīti jauni produkti un produktu grupas, atvērti jauni cehi un ievērojami audzis strādājošo skaits. Tam tā jāpaliek. Jo gan ikdienā, gan svētku reizēs mēs visi vēlamies celt galdā kvalitatīvus un daudzveidīgus gaļas ēdienus.

 • Kvalitāte

  Mēs rūpējamies par saviem tuviniekiem un zinām, ka arī mūsu pircēji to dara. Tāpēc viss, kas top uzņēmumā „HKScan Latvia”, ir gatavots arī īpašu uzmanību un mīlestību, liekot lietā mūsu meistaru ilggadējo pieredzi, izmantojot visaugstākās kvalitātes izejvielas un mūsdienīgākās ražošanas metodes. 

 • Vide

  Lai samazinātu mūsu darbības ietekmi uz vidi, izmantojam izmērāmus uzlabojumus, daļēji samazinot resursu patēriņu, pilnvērtīgāk izmantojot materiālus, samazinot emisijas gaisā, zemē un ūdenī. Cik vien iespējams, samazinām ķīmisko līdzekļu patēriņu. Uzņēmums strādā saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, normatīvajiem aktiem un citām saistošām prasībām, kas attiecās uz Vides pārvaldības sistēmu, kā arī sadarbojamies ar valsts iestādēm un organizācijām, lai nodrošinātu, ka uzņēmuma darbība atbilst mērķiem sabiedrībā.Nepārtraukti uzlabojam Vides pārvaldības sistēmu, lai panāktu pēc iespējas mazāku negatīvu ietekmi uz vidi. Uzņēmuma vadība atbalsta un nodrošina Vides pārvaldības sistēmas efektivitāti un tās atbilstību mūsdienu standartu prasībām.

Rekvizīti: Reģ.nr. 40003057228, Danske Bank AS filiāle Latvijā, MARALV22, LV90MARA2041000033068

AS "HKScan Latvia"
Biroja adrese: Atlasa iela 7, Rīga, LV 1026
Tālrunis: +371 67368643  |  Fakss: +371 67339180
E-pasts: miesnieks@hkscan.com
 

Pasūtījumu pieņemšana: +371 67369569
Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: 80005100